Kolejny singiel zespołu Łąki Łan z płyty “RAUT”

“EVO” to mistyczno-elektroniczna ballada zespołu Łaki Łan o jasnej stronie ewolucji. Utwór pochodzi z płyty “RAUT”.

“EVO” – to mistyczno-elektroniczna ballada o jasnej stronie ewolucji. Wideo zostało zrealizowane przez BUI FILM. Siostry Bui są odpowiedzialne za kilka wcześniejszych klipów Łąki Łan m.in. do piosenek Lovelock czy Infinite.

fot. materiały prasowe

Włodek „Paprodziad” Dembowski zagrał jedną z ról w krótkometrażowym filmie „Kris De Valnor i Władczyni Lasów” stworzonym przez artystki, a Michał „Bonk” Chęć i Jarek „Poń Kolny” Jóźwik skomponowali muzykę do „Świtezianki” również autorstwa sióstr.

“Świat jest pełen skrajności i ciągle się zmienia. My też. Zarówno jako zespół jak i jego człony. Uczymy się to w sobie akceptować by umieć to akceptować w otoczeniu. Staramy się tym bawić, czerpać z tego i to ŁĄCZYĆ.

Nowa płyta jest efektem poszukiwań złotego środka, gdzieś pomiędzy Lasem a Ibizą, pomiędzy filozofią a imprezą, pomiędzy powagą a wygłupami. Uzbrojeni w otwarte serca, przepastne instrumentarium, humor, tupet i poczucie dystansu podążamy swoją niezbadaną ścieżką. Mamy nadzieję, że ta płyta Was zaskoczy, rozbawi, da do myślenia i nie pozostawi obojętnymi. Trzeba to uczcić! CZAS NA RAUT!”

Piotr Koźbielski „Mega Motyl” – bębny

Jarek Jóźwik “Poń Kolny” – syntezatory, harmonizer, synth bass

Michał Chęć “Bonk” – gitara

Włodek Dembowski „Paprodziad” – wokal

 

Leave a Reply