Feral Atom prezentuje utwór “Medicine”

“Medicine” to jeden z singli wokalistki Feral Atom. Wkrótce pojawi się jej najnowszy utwór, będący zapowiedzią debiutanckiej EP. To muzyka z pogranicza alternatywy, dream popu i elektroniki. Warto sprawdzić.

fot. Magdalena Wołowska

“Medicine” to utwór łączący w sobie elementy dream popu i mrocznej, eterycznej atmosfery, która otula łagodny wokal Oli. Dodatkowo możemy miejscami usłyszeć, jak prezentuje swoje zdolności gitarowe poprzez atmosferyczną gitarę solową.

“Medicine” to podróż przez idee destrukcyjnego zatracenia się w osobach, w myślach, czy substancjach – we wszystkim, co nas otacza i może pochłonąć w całości.

Utwór został ciepło przyjęty przez publikę i miał swoją premierę w białostockim Radiu Akadera. Dodatkowo zajął pierwsze miejsce na liście przebojów Aferzasta w Radiu Afera.

Feral Atom to solowy projekt muzyczny z pogranicza dream popu i alternatywy, z domieszką muzyki elektronicznej. Projekt ten stworzony został przez 23 letnią Aleksandrę Beręsewicz jesienią 2019 roku, która zajmuje się zarówno nagrywaniem, jak i produkcją swoich utworów.

Feral Atom pochodzi z Podlasia. Gitara elektryczna od zawsze była jej pasją i właśnie ona stała się domyślnym instrumentem artystki. Fascynacja muzyką alternatywną i popem na przestrzeni lat sprawiła, że poczuła w sobie potrzebę tworzenia własnej. Ola pisze autorskie utwory od ponad pięciu lat. Na przestrzeni tego czasu współpracowała z lokalnymi muzykami, jednak ostatecznie okazało się, że najlepiej pracuje jej się samodzielnie. Tak właśnie powstał Feral Atom – jesienią 2019 roku.

Klimat jej muzyki bliski jest Coals, Cigarettes After Sex, Slowdive czy Chelsea Wolfe.

Na przełomie czerwca i lipca planuje wydać kolejny singiel. W tym roku chce również wydać swoją pierwszą EPkę.

Muzykę Feral Atom znajdziecie na wszystkich portalach streamingowych, Youtubie i Bandcampie:

https://distrokid.com/hyperfollow/feralatom/medicine

 

fot. Magdalena Wołowska

Dodaj komentarz