“Narrator”, czyli live video zespołu T-Rip

“Narrator” to video z próby zespołu T-Rip, na którym można usłyszeć utwór z ich debiutanckiej EPki “v. 1.0b” z 2019 roku.

“Wrzuciliśmy film, żeby pokazać, że pracujemy nad materiałem live i bardzo chcemy móc wreszcie spotkać się na żywo, w formie koncertów z ludźmi. Wiosna tego roku miała być dla nas okresem pierwszych występów na żywo, niestety plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Wspomnianym wideo chcieliśmy też zwrócić uwagę na akcję #otwieramykoncerty .  Jest to akcja mająca na celu zwrócić uwagę na cierpiącą z powodu pandemii kulturę, a w szczególności branżę muzyczną.” – jak informuje zespół.

T-Rip to średzko-wrocławski projekt muzyczny z pogranicza rapu, trip-hopu i elektroniki. Zespół ma do tej pory na koncie EPkę pt. “v. 1.0b”, z której singiel pt. “Sól i Krew” ukazał się w ramach objętego patronatem wytwórni Kayax programu dla młodych artystów My Name Is New. Ich utwory gościły m.in. na antenie Radia Poznań FM, Afera i radia Sygnały.

Skład zespołu tworzą: Paweł Kozioł (instrumenty, produkcja), Kamil Tomczak (DJ, produkcja), oraz Michał Pilecki (wokal, teksty).

T-Rip prezentuje nowy utwór “Pozory”

Dodaj komentarz