Bogna Jurewicz prezentuje solowy utwór “La La La Life”

Piosenka „La La La Life” jest efektem współpracy wrocławskiej songwriterki Bogny Jurewicz i uznanego producenta muzycznego Marcina Borsa. Do niepokojącej piosenki, powstał ciekawy w swej symbolicznej wymowie teledysk.

Utwór opublikowany została przez kolektyw artystyczny Saints of Suburbia.

Obraz do piosenki zrealizował Sebastian Juszczyk  z JUZZMEDIA (laureat Festiwali FIlmowych, m.in. Film Festival Yach i POP SEFF).

Piosenka jest pierwszą solową przygodą Bogny Jurewicz, znanej dotąd z takich formacji jak The Crackers, Optimystic i Hello My Sunshine (recenzja płyty dostępna na naszym portalu). Po latach uczestniczenia w rockowych projektach rozpoczęła pracę nad albumem z kanonu muzyki alternatywnej w poszukiwaniu nowych sposobów wyrazu.

Nowy singiel zaprasza słuchacza w świat chłodu i tajemnicy, który dla pełnego ekspresji i precyzji głosu Bogny okazuje się doskonałym środowiskiem. Melodia chwyta za serce, a wraz z oprawą brzmieniową tworzy kombinacje obok której nie może przejść obojętnie żaden fan frapującej muzyki.

“Kiedyś byłam bardzo smutna i postanowiłam to uczucie bezczelnie wykorzystać żeby napisać piosenkę. Kiedy udało mi ją skończyć okazało się ,że czuję się znacznie lepiej. Opowiedziałam o tym co czuję w sposób, który wydawał mi się na tą chwilę najbardziej odpowiedni.

To właśnie ta piosenka. Chciałabym się nią z Wami podzielić i tym samym dać nadzieję, że zawsze jest jakieś rozwiązanie” – jak informuje artystka w mediach społecznościowych.

 

Leave a Reply