Nowy singiel Marie. Posłuchaj wybuchowego “Chewing Gum”

“Chewing Gum” to już trzeci singiel promujący debiutancki minialbum Marie. Do utworu powstał teledysk. EP “Candybar” ukaże się w czerwcu.

To kolejny utwór autorstwa Marie, będący trzecim singlem, promującym nadchodzącą “Candybar” EP. “Chewing Gum” to niesforna opowieść podsycona masą subtelnych (i mniej subtelnych) podtekstów, zderzenie alternatywy, EDM’u i popu w możliwe najsłodszy sposób.

Refrenowe “ch-ch-ch-chewing gum” wpada w ucho z impetem i zostaje tam naprawdę na długo. Za instrumental odpowiada Marie oraz Producent Adam (związany z zespołami Katelsen czy Chonabibe). Piosenka dostała się do playlisty “New Music Friday” na Spotify.

fot. materiały prasowe

 

Marie – właściwie Julita Maria Kusy (ur. 11.09.1999). Polska wokalistka, tekściarka, wielokrotna laureatka konkursów literackich. Pierwsze autorskie utwory opublikowała na swoim kanale na YouTube na początku 2018 roku. W swoich piosenkach Marie uwielbia bawić się słowem, a gatunek, który tworzy, określa mianem „sugar pop” – czerpie zarówno z muzyki popularnej, jak i alternatywy, r’n’b oraz rapu. Słodkim głos przeciwważy zadziorne, nierzadko sprośne teksty. 

30 marca premierę miał drugi singiel z „Candybar” pt. „Matka Polka”. Utwór porusza temat babskich oczekiwań względem facetów i łatwego zakochiwania się.

Marie:

https://www.facebook.com/jeulietted/

https://www.instagram.com/jeulietted/

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply