“Zatrzymaj Mnie”, czyli najnowszy singiel zespołu Korporobot

“Zatrzymaj Mnie” to nowa propozycja zespołu KORPOROBOT. Jest to czwarty singiel promujący długogrający album grupy, który ukaże się jesienią tego roku.

Zdjęcia do klipu udało się nakręcić na kilka dni przed rozpoczęciem kwarantanny. „Zatrzymaj Mnie” opowiada o tym, jak czasem wbrew wszelkim przeciwnościom i wbrew rozsądkowi walczymy o miłość skazaną na niepowodzenie, bo warto walczyć nawet o szczęśliwe, choć ulotne chwile.  Jednak przede wszystkim ma pobudzić was do tańca!

fot. materiały promocyjne

 

“Zatrzymaj Mnie” to kolejna odsłona twórczości zespołu Korporobot, mieszcząca się w kategorii ambitnego popu. Bogate brzmienie zbudowane jest na żywych instrumentach, ale też specyficznych dźwiękach syntezatora, który nawiązuje do lat 80. Szczególnie warto zwrócić uwagę na pojawiającą się partię saksofonu. Rytmika zbudowana jest na klasycznym, trochę już niewspółczesnym sznycie kompozytorskim. Nie da się ukryć, że mamy do czynienia z w pełni profesjonalnym zespołem, który ma jeszcze wiele do zaprezentowania. Świetnie w tym kawałku odnajduje się także soulowy głos wokalisty Tomka Pacaka. To on poniekąd prowadzi ten przebojowy utwór.

Korporobot to nowa siła na polskiej scenie muzycznej. Zespół zadebiutował na jesieni 2019 i szybko zyskał uznanie fanów i znajomych artystów. Tworzą go polscy muzycy sesyjni młodego pokolenia czerpiący inspiracje z wielu gatunków: pop, soul, rnb, dance, jazz, funk i rock bez jakichkolwiek uprzedzeń artystycznych. Korporobot serwuje wyjątkową muzyczną mieszankę wpadających w ucho piosenek o współczesnej estetyce popowej, lecz wyczuwalnym ukłonem w stronę złotych lat 80-tych.

Drugi singiel “1982” trafił na playlistę audycji “Będzie Głośno” Czwórki Polskiego Radia. Kanał YouTube osiągnął jak dotąd ponad 125,000 odtworzeń, ponad 1000 obserwujących i ciągle rośnie.

Skład zespołu:
Paweł Brzosko – gitary
Piotr Gajewski – bas
Paweł Jędrzejewski – klawisze
Amadeusz Krebs – bębny
Tomek Pacak – śpiew

https://www.facebook.com/Korporobot

https://www.instagram.com/korporobot_music/

 

fot. materiały prasowe

Leave a Reply