Olga Polikowska prezentuje nowy singiel – “Zawsze”

Olga Polikowska kontynuuje świetną passę i prezentuje kolejny singiel. Tym razem postawiła na nostalgiczny i wzruszający utwór “Zawsze”.

Kiedy wiele lat za kimś tęsknisz, a ta tęsknota wciąż jest paląca i kłuje, jedynym upustem jest opowiedzenie o niej. Trzeba nieustająco ćwiczyć pamięć, by móc pielęgnować w sobie to czego tak mocno nam brak. „Zawsze” to słowo, muzyka i obraz będące wspólną wizją i jednością – opowiada o swoim nowym singlu Olga.

Artystka napisała do niego tekst oraz współtworzyła muzykę do utworu. Produkcją zajął się sprawdzony Patryk Walczak, który tym razem stanął również za kamerą w trakcie powstawania klipu. Zdjęcia i montaż teledysku to dzieło Katarzyny Smolińskiej. Video do piosenki “Zawsze” można oglądać na oficjalnym kanale VEVO Olgi – OlgaPolikowskaVEVO.

fot. Wiktor Franko

Muzyka Olgi Polikowskiej to wypadkowa synthpopu, downtempo, muzyki dance i elektronicznej oraz niebanalnych osobowości, z którymi współpracuje od czasów EP-ki “Blask”. W jej utworach słychać przyjemnie unoszące się bity zestawione z subtelnym i zmysłowym wokalem. W 2020 roku ukaże się jej debiutancka płyta. Wydawcą albumu jest wytwórnia FONOBO Label.

 

fot. okładka singla

Leave a Reply