Nowe daty stadionowych koncertów Dawida Podsiadło i koncertowa wersja utworu “Nieznajomy”

Dawid Podsiadło ogłasza nowe daty swoich trzech, zaplanowanych na czerwiec tego roku koncertów stadionowych. Jednocześnie w sieci pojawiła się koncertowa wersja utworu “Nieznajomy”, zarejestrowana na PGE Narodowym w Warszawie.

W związku epidemią koronawirusa i zakazem organizacji imprez masowych, koncerty Dawida Podsiadło zostają przeniesione na przyszły rok.

Koncert w Chorzowie, zaplanowany na 7.06 2020 na Stadionie Śląskim, zostaje przełożony na 12 czerwca 2021.

Koncert w Gdańsku, zaplanowany na 13.06 2020 na Stadionie Energa Gdańsk, zostaje przełożony na 5 czerwca 2021.

Koncert we Wrocławiu, zaplanowany na 20.06 2020 na Stadionie Wrocław, zostaje przełożony na 19 czerwca 2021.

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność i ich posiadacze będą mogli swobodnie uczestniczyć w koncertach w nowych terminach. Koncerty w Gdańsku i Wrocławiu są całkowicie wyprzedane – bilety sprzedały się w ciągu jednego dnia. Dostępne w sprzedaży będą jeszcze ostatnie bilety na Stadion Śląski w Chorzowie –  największy koncert w karierze artysty.

Oczywiście żałuję że nie spotkamy się z publicznością w tym roku, ale cieszę się że sytuacja związana z epidemią w kraju i na świecie stabilizuje się na tyle że możemy ze spokojem patrzeć w przyszłość i czekać na przyszłoroczne koncerty. –  mówi Podsiadło.

Jednocześnie, z okazji siódmej rocznicy premiery debiutanckiego albumu Dawida Podsiadło, “Comfort and Happiness”, artysta zamieścił w sieci wideo z wykonaniem utworu “Nieznajomy”, zarejestrowanym podczas koncertu na PGE Narodowym w 2019 roku dla ponad 60 tys publiczności.

 

Leave a Reply