Kulisy trasy koncertowej “Leśna Muzyka” Dawida Podsiadły

Zgodnie z zapowiedziami, Dawid Podsiadło podzielił się niepublikowanym wcześniej materiałem wspominającym trasę “Leśna Muzyka”.

Trasa „Leśna Muzyka” była pierwszą akustyczną w karierze Dawida Podsiadły. Artysta wraz z rozbudowanym zespołem przygotował specjalne aranżacje swoich piosenek. Dbanie o planetę jest dla niego ważnym i istotnym zagadnieniem, i w trakcie tej właśnie trasy planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej.

fot. materiały prasowe

“Ten film to zapis wspomnień z kilku koncertów które zagraliśmy w ramach “Leśnej Muzyki” na początku 2020 roku, na chwilę przed wybuchem epidemii i koniecznością przełożenia pozostałej części trasy. Spędziliśmy długie miesiące przygotowując wszystkie elementy , od zupełnie nowych aranżacji z udziałem nowych muzyków w naszym zespole, przez projekty scenograficzne, oświetleniowe czy produkcję dźwięku. Wszyscy odliczamy dni do momentu, kiedy znów będziemy mogli wrócić do grania na żywo i spotkań z publicznością. Mamy nadzieję że te kilka obrazów i nowa, leśna wersja “Najnowszego Klipu”, zarejestrowana na żywo podczas jednego z koncertów na trasie, umilą to oczekiwanie także Wam.” – jak informuje Dawid.

Zespół w składzie:
Dawid Podsiadło – wokal, Agnieszka Bigaj – wokal, melotron, Julia Kulpa – wokal, Magdalena Laskowska – wokal, skrzypce, Aleksander Świerkot – gitara elektryczna, Darek Sprawka – puzon basowy, Dominik Trębski – trąbka, Jacek Chrzanowski – gitara basowa, Kuba Galiński – klawisze, balafon, Marcin Ułanowski – perkusja, Oliwier Andruszczenko – bas klarnet, basethorn, Piotr “Patrick The Pan” Madej – dzwonki, klawisze, wokal, Tomasz Duda – klarnet

 

Dawid Podsiadło prezentuje teledysk do akustycznej wersji “Najnowszego klipu”

Leave a Reply