Dawid Podsiadło prezentuje teledysk do akustycznej wersji “Najnowszego klipu”

Dawid Podsiadło zaprezentował akustyczną wersję i teledysk do piosenki “Najnowszy klip”. Piosenka promuje kolejną trasę koncertową wokalisty, która została wyprzedana w kilka minut.

Zgodnie z zapowiedzią złożoną fanom ze sceny podczas koncertu na PGE Narodowym, Dawid Podsiadło ogłosił nową trasę „Leśna muzyka”, na którą bilety wyprzedały się w rekordowym tempie – ponad 30 tysięcy biletów na 31 koncertów znalazło nabywców w kilka minut.

fot. materiały prasowe

Nadchodząca trasa „Leśna muzyka” będzie pierwszą akustyczną w karierze Dawida Podsiadło. Artysta wraz z rozbudowanym zespołem przygotował specjalne aranżacje swoich piosenek. Dbanie o planetę jest dla niego ważnym i istotnym zagadnieniem, i w trakcie tej właśnie trasy planuje zachęcać fanów do działań mających na celu szerzenie świadomości ekologicznej.

„Leśną muzykę”, która startuje w styczniu 2020 roku, promuje seria utworów z twórczości artysty, nagranych na żywo w wersji akustycznej podczas sesji w Tatrach. Dziś na kanale YouTube artysty można zobaczyć video do utworu “Najnowszy klip”, oraz posłuchać go w serwisach streamingowych.

Oryginalny klip do utworu “Najnowszy klip” zapowiadał film “(nie)znajomi”, którego Podsiadło jest koproducentem. Premiera filmu odbyła się 27 września, i okazał się kinowym hitem, w pierwszy weekend gromadząc ponad 132 tysiące widzów i plasując się na pierwszym miejscu box office. Do tej pory zobaczyło go ponad 500 tysięcy widzów.

Na reedycji płyty znajdą się dodatkowe materiały w postaci akustycznych wersji i garść remiksów. Premiera pod koniec listopada.

 

Jedna odpowiedź do “Dawid Podsiadło prezentuje teledysk do akustycznej wersji “Najnowszego klipu””

Dodaj komentarz