“Liczy się moment”, czyli najnowszy singiel Stanisławy Celińskiej

“Liczy się moment” to utwór z nowej płyty Stanisławy Celińskiej “Jesienna…”. Premiera albumu odbędzie się pod naszym patronatem medialnym już 26 maja 2020 roku.

Oddajemy w Państwa ręce niezwykłą płytę, bardzo osobistą i przesyconą miłością, pragnieniami, tęsknotami. Stanisława Celińska podjęła się niełatwego zadania. Na prośbę swoich fanów, z którymi spotykała się po koncertach i wsłuchiwała w ich życiowe historie, zarówno radosne i te smutne, Artystka zdecydowała się napisać teksty skierowane właśnie do tych wszystkich, którzy szukają ukojenia, spokoju, wsparcia. To dla nich powstała ta płyta.

fot. materiały prasowe

 

Słowa wspaniale otulił w nuty kompozytor, aranżer i producent Maciej Muraszko, sięgając po instrumenty, które potrafią zawładnąć naszą wyobraźnią m.in. skrzypce, flet, akordeon czy mandolinę. Duet Stanisława Celińska i Maciej Muraszko to gwarancja jedynego, niepowtarzalnego klimatu oraz niezapomnianych chwil.

„Jesienna…” to antidotum na smutek, odizolowanie, złe samopoczucie, pochmurny poranek. Przede wszystkim to przyjaciel, w którego warto się wsłuchać.

 

 

 

2 odpowiedzi na ““Liczy się moment”, czyli najnowszy singiel Stanisławy Celińskiej”

  1. Delikatny, nostalgiczny na dobrym tonie zaśpiewane,podoba mi się. Mam wszystkie płyty i będę chciała zdobyć to nagranie 💙

Leave a Reply