Smolasty z premierowym albumem “Pełnia”

Wszystko to związane jest z nowym albumem Smolastego, zatytułowanym „Pełnia”, który 15 maja ujrzał światło dzienne. Wśród gości na płycie pojawili się m.in. Robert Gawliński, Tymek i Ewa Farna.

Nowa płyta to dwanaście utworów, z których każdy to potencjalny hit. Na krążku usłyszeć można doskonale znane tracki, takie jak „Tusz”, „Raj” czy tytułową „Pełnią” z gościnnym udziałem Ewy Farnej, ale także zupełnie nowe kompozycje.

O nowym materiale Smolasty mówi następująco: „Pełnia to podróż ku odnalezieniu samego siebie. Mój nowy album to zbiór pisanych po zmroku utworów, oddających chęć życia pełnią i czerpania z niego tego co najlepsze.

fot. okładka płyty

 

Najnowszy teledysk promujący to wydawnictwo to, opublikowany tydzień temu, klip do utworu „Perła na dnie” z gościnnym udziałem, legendy polskiego rocka, Roberta Gawlińskiego.

Jeśli jesteśmy przy gościach to warto zaznaczyć, że na „Pełni” usłyszeć można pełen przekrój artystów reprezentujących różne muzyczne style. Są klimaty dobrze kojarzone z twórczością Smolastego, są także nieodkryte wcześniej przestrzenie. Gospodarza wspierają Ewa Farna, Białas, Tymek, Sarius, Nostalg1a, Mr. Polska, Robert Gawliński i Marcelina Szlachcic.

Tracklista:

1. Pełnia (feat. Ewa Farna)
2. Kreski
3. Raj
4. Sam (feat. Białas)
5. Tusz (feat. Tymek)
6. Mama (feat. Sarius)
7. Neony (feat. Nostalg1a)
8. Haagen Dans (feat. Mr. Polska)
9. Ikar
10. Perła na dnie (feat. Robert Gawliński)
11. Nieważne (feat. Marcelina Szlachcic)
12. Film

Od 15 maja album dostępny jest w sklepach na terenie całego kraju oraz we wszystkich serwisach streamingowych.

 

Leave a Reply