Maria Tyszkiewicz z nowym singlem. Posłuchaj utworu “Miasto”

Maria Tyszkiewicz zaprezentowała kolejny utwór z nadchodzącej debiutanckiej płyty. Tym razem jest to wyprodukowany przez Meek, Oh Why? singiel “Miasto”, którym artystka nakłania do refleksji.

“Kiedy usłyszałam wstępne wersje “Miasta”, które podesłał Meek, Oh Why?, od razu wiedziałam, że ten numer będzie wyjątkowy i natychmiast zaczęłam pisać tekst. Wyobraziłam sobie postapokaliptyczny krajobraz oraz dwoje ludzi, którzy mają tylko siebie i swoją miłość.” – opowiada Maria.

fot. materiały prasowe

Pomysł na utwór oraz na nakręcony do niego teledysk okazały się bardzo spójne z tym, co aktualnie dzieje się na świecie.

“W momencie, w którym utwór był już gotowy, dotarło do mnie, że to wyobrażenie jest bardzo bliskie rzeczywistości, w której żyję. Widzę świat spowity smogiem zdominowany przez technologię. W dodatku od wielu tygodni żyjący w izolacji, w której jesteśmy zdani tylko na siebie.” – zauważa Maria.

W związku z tym, za pośrednictwem piosenki “Miasto”, artystka postanowiła wysłać swoim fanom krótki, ale bardzo potrzebny przekaz.

“Mam nadzieję, że moje “Miasto” skłoni Was do refleksji. Bądźmy dobrzy dla siebie i dla świata.” – mówi Maria.

Singiel “Miasto” znajdzie się na debiutanckiej płycie Marii Tyszkiewicz, która ukaże się nakładem wytwórni FONOBO Label.

 

 

 

Leave a Reply