“Metamorofoza” zespołu A n o t h e r l a n d

“Metamorfoza” to najnowsza propozycja zespołu
A n o t h e r l a n d, która ukazała się w ramach projektu dla młodych artystów My Name Is New. Zachęcamy nie tylko do wysłuchania piosenki, ale też do obejrzenia klipu.

Przez lata byli nieustraszonymi wojownikami rocka, siejącymi spustoszenie w zadymionych klubach liczących 30 miejsc stojących, jednak to im nie wystarczało. Przeszli muzyczną #metamorfozę, założyli kolorowe skarpety i zapuścili wąsy, żeby zasypać Was rzewnymi gitarowo-syntezatorowymi melodiami i tanecznymi rytmami.

fot. materiały prasowe

Lata 80., muzyczna balanga, syntezatory, dobra energia… a to wszystko z charakterystycznym dla bandu przymrużeniem oka. Mowa o zespole A n o t h e r l a n d, który potrafi łączyć muzyczne inspiracje gitarowe z kolorytem klasycznych brzmień elektronicznych.

Taka jest ich nowa propozycja “Metamorfoza”. Utwór głęboko zanurzony w undergroundowej muzyce rozrywkowej porywa taneczną rytmiką i żywotnością. A n o t h e r l a n d przeszedł gruntowną metamorfozę i zapewne wkrótce poznamy ich kolejne, tak śmiałe w swej wymowie piosenki. Jedno jest pewne już dziś, po wysłuchaniu ich najnowszej propozycji, nie odkleisz się od parkietu!

*****

Koncertowe bestie, dobrze znane na undergroundowej scenie południowego Mazowsza. Teraz grają vabank i zamierzają wziąć całą wygraną do domu. Jesteście zaintrygowani? Nadal nie? Nic dziwnego! Posłuchajcie zatem ich muzyki i dajcie się miło zaskoczyć.

Singiel “Metamorfoza” zespołu A n o t h e r l a n d został wydany przez Kayax w ramach projektu dla młodych, dobrze rokujących artystów My Name Is New.

 

fot. okładka singla

Leave a Reply