Kamila Dauksz prezentuje drugi singiel “Dwa światy”

Kamila Dauksz prezentuje drugi singiel z nadchodzącej płyty “Opowieści”, która ukaże się pod naszym patronatem medialnym. Premiera albumu odbędzie się 28 kwietnia, a już dziś możecie posłuchać utworu “Dwa światy”.

fot. materiały prasowe (Pytlik&Bąk Fotografia)

Kamila Dauksz pochodząca z Opola, w swoich energicznych, a zarazem przesiąkniętych kobiecą wrażliwością piosenkach zabiera słuchaczy w wyjątkową podróż.

Rok 2020 rozpoczęła od występu na scenie „Warszawa Stolica Sylwestra 2019!”.

Śpiewa i gra na wiolonczeli, pisze muzykę i teksty, a całość współtworzy ze swoim niezawodnym sztabem muzyków, na czele którego stoją jej mąż Tomek Boruch (gitara, chórki) oraz jej tata Dariusz Dauksz (gitara), z którym założyła zespół.

Dokładnie pół roku temu Kamila i jej mąż Tomek powiedzieli sobie sakramentalne tak. Z tej okazji postanowili podzielić się ze światem piosenką o wymownym tytule „Miłość”. Treść utworu to przede wszystkim luźne przemyślenia na temat znaczenia słowa, a w połączeniu z gitarowymi dźwiękami tworzą niesamowity klimat. Dopełnieniem całości jest teledysk, który ukazuje miłość tych dwojga w jeszcze inny sposób, ale to musicie zobaczyć sami!

Jako 7-latka w programie „Od przedszkola do Opola” wyznała, że marzy, żeby stać na scenie i mieć 42 lata… Postanowiła jednak nie czekać tak długo i już wkrótce zaprezentuje swój najnowszy album „Opowieści”.

Płyta „Opowieści” to sześć autorskich piosenek, gdzie każda opowiada swoją indywidualną historię. Znajdzie się tu piosenka o miłości, o pokonywaniu przeciwności („Let`s try”), czy marzycielska „Taka pointa” o tym, żeby „mieć u stóp cały świat”! Muzycznie całość oparta jest na wiolonczelowych melodiach oraz gitarowych riffach, co daje bardzo oryginalne i unikatowe brzmienie, o które zadbali doświadczeni i czołowi polscy muzycy.

Strona: https://www.facebook.com/KamilaDaukszOfficial

Instagram: https://www.instagram.com/kamila_dauksz/?hl=pl

 

Leave a Reply