Gromee z utworem “Hope (Glory to the Heroes)” – muzyczne wsparcie dla szpitali

„Hope (Glory to the Heroes)” powstał podczas smutnego okresu pandemii koronawirusa na świecie. Utwór stworzony przez Gromee’go i Marcina Nierubca dedykowany jest największym bohaterom tego czasu.

fot. materiały prasowe

Kochani, od tygodni wszyscy spędzamy czas podobnie, w domach, z bliskimi. To dla nas wszystkich trudny czas. Wiele nerwów, wiele stresów i ograniczeń.

Ten okres jest dla nas także sprawdzianem z naszej odpowiedzialności, odpowiedzialności za bliskich, za nas samych ale i za społeczeństwo. Nasza walka to najczęściej pozostanie w domach. Jednak są ludzie którzy zostawiają bliskich, zostawiają swoje cztery ściany i wychodzą walczyć dla nas. Są to lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarki i cała służba zdrowia. To Oni na pierwszej linii „frontu” walczą z wirusem. Walczą! Jestem tego pewny! To niesamowite. Nie mogłem być obojętny na to, siedząc w domu, siedząc w studiu… właśnie z tego powodu razem z moim serdecznym kolegą, pianistą, kompozytorem Marcinem Nierubcem napisaliśmy utwór dla lekarzy, ratowników, pielęgniarek i wszystkich służb medycznych. – napisał na swoim facebooku Gromee.

To już kolejna współpraca Gromee’go i Marcina Nierubca. A wszytko zaczęło się od singla “Open up your heart”, który kiedyś zaśpiewał Jayden Felder.

Część zysków Gromee przeznaczy na walkę z koronawirusem w swoim rodzinnym mieście Krakowie.

Wesprzyj w walce z koronawirusem. Zbiórka dla Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.  https://bit.ly/2UTmcj7

 

Leave a Reply