DANE – “To Me”, mocna mieszanka house’u, trapu i dubstepu

Damian Stankiewicz, czyli DANE to młody artysta, który zdążył już zaznaczyć swoją obecność na rynku muzycznym, zarówno jako DJ, jak i producent. Jego najnowszy utwór „To Me”, ukazał się pod szyldem niderlandzkiej wytwórni Sygye. Jest to wybuchowa dawka house’u, inspirowana trapem, dubstepem i future bass’em.

Po znakomicie przyjętym utworze „Basskick”, DANE wraca z nowym utworem. „To Me” to mocna mieszanka, która świetnie sprawdzi się na zarówno na słuchawkach, jak i klubowej scenie.

fot. materiały promocyjne – archiwum artysty

DANE stworzył melodyjny utwór z mocnym uderzeniem. Jest to kolejny, konsekwentny krok na drodze młodego artysty, którego marzenia sięgają największych scen świata. „To Me” to singiel, który z pewnością da jeszcze większy rozpęd karierze DANE’a.

W oczekiwaniu na dalsze podboje europejskich klubów Dane zaprasza nas na LOCKDOWN TOUR 2020 – cykl imprez na Facebooku.

Dane gra na żywo w każdy czwartek o 20:00 i tak przez cały kwiecień!

Najbliższe występy:

16.04 / brazilian house

23.04 / dubstep

30.04 / future house

 

DANE – DJ i producent, który łączy twarde dźwięki dubstepu i trapu z mrocznym Bass House’m. Jego debiutancki utwór „Basskick” zajął 14. miejsce na 100 najlepszych piosenek czołowego portalu muzycznego Beatport! Od tamtej pory DANE elektryzuje kluby w Europie. DJ rozpalił już parkiet m.in. w niderlandzkich klubach, grał też na festiwalu muzyki elektronicznej Amsterdam Dance Event w 2018 roku czy podczas King’s Day 2019 w Amsterdamie. Ma także na swoim koncie występ w jednym z tureckich klubów. W Polsce DANE można było zobaczyć m.in. na festiwalu Heartbeat, który od lat przyciąga fanów najlepszego elektronicznego brzmienia. Współpracował również z DJ’em i producentem Matt’em Bukovskim.

 

 

fot. archiwum artysty

Leave a Reply