BroCat prezentuje premierowy utwór “Brudna gra”

“Brudna gra” to nowa propozycja zespołu BroCat, która swoją premierę miała na początku marca. Do piosenki powstał teledysk. Utwór zapowiada debiutancką płytę grupy.

„Brudna Gra” to drugi singiel zapowiadający debiutancki krążek BroCatu. Fani zespołu mogą posłuchać też energetycznego utworu „Chodź ze mną”, do którego tekst napisała wokalista zespołu – Monika Gawrońska. Utwór ma już ponad 100 tys. wyświetleń na YT!

fot. okładka singla

 

Piosenka zbudowana została na elektronicznym podkładzie i popowej melodyjności, ale też łatwo w niej wyczuć energię bliską rockowej konwencji. Jej niewątpliwy przebojowy podtekst mógłby sprawdzić się w ogólnopolskich rozgłośniach radiowych. To taki utwór, który raz przesłuchany, pozostaje na dłużej w pamięci. Nie da się ukryć, że czytelny przekaz idzie w parze z charakterystycznym głosem wokalistki Moniki Gawrońskiej. “Brudna gra” jest propozycją dla fanów lżejszych brzmień pop-rockowych. Jej przystępność nie uderza jednak w banał. Zespół tworzą zawodowi muzycy, dlatego od strony muzycznej kompozycja została bardzo dobrze poprowadzona i uwydatnia ich twórczy potencjał.

Singiel „Brudna gra” to połączenie muzyki pop z elektronicznym brzmieniem. Jak mówi wokalistka zespołu Monika Gawrońska, tekst piosenki „Brudna Gra” opowiada o nieuczciwym postępowaniu, czy to w związku, czy biznesie. To kawałek o osobie, która nie ma zamiaru działać fair – jest bezwzględna, nie uznaje kompromisów. Bardzo często spotykamy podobnych ludzi na swojej drodze, a w przypadku „Brudnej Gry” mnogość interpretacji sprawia, że wielu słuchaczy w różnych sytuacjach życiowych może łatwo utożsamić się z tekstem piosenki – podkreśla Monika Gawrońska.

FB: https://www.facebook.com/brocatband/

Instagram: https://www.instagram.com/brocatofficial/

 

fot. Katarzyna Wrona

Leave a Reply