Premierowy utwór “Lupa” Sabiny Szewczyk

“Lupa” to premierowy singiel Sabiny Szewczyk, do którego powstał teledysk. Klip zrealizował Damian “Damo” Płaczek i NTN Records.

Utwór wyróżnia się łagodnym brzmieniem i ciepłym, wręcz zmysłowym głosem wokalistki. Nowoczesna forma muzyczna nie przytłacza. Rozciągnięta melodia została zbudowana na wyważonej, dobrze osadzonej elektronice i przestrzennej akustyce. “Lupa” to świetnie skrojona kompozycja, gdzie pulsację dźwięków podkreśla staranna produkcja Krzysztofa Mandrysza. To elektropop z najwyższej półki. Tak sprawnie poprowadzony utwór budzi uzasadniony podziw i rozbudza apetyt na więcej. A wiemy, że kolejne piosenki są już gotowe!

fot. materiały proasowe

Jeżeli jesteście ciekawi wcześniejszych utworów Sabiny, to wcześniej artystka nagrywała pod pseudonimem Sana, a później Jodyna.

“Dzielę się z Wami kolejnym singlem i jestem z niego niesamowicie dumna!
Dziękuję wszystkim osobom, które udzielały i udzielają się w moim muzycznym projekcie. Niesamowite jest móc współpracować z tymi najlepszymi i to wcale nie jest kokieteria. Trzymajcie się w zdrowiu i dajcie znać czy się podoba!” – jak informuje wokalistka w mediach społecznościowych.

FB: https://www.facebook.com/projekt.sana/

IG: https://www.instagram.com/sana.sabina/

 

fot. Damian DaMo Płaczek
efekty: SANA

Leave a Reply