Premiera płyty i nowego singla zespołu Stach Bukowski

Stach Bukowski, jeden z ciekawszych nowych polskich zespołów rockowych wydał debiutancką płytę. Do serwisów cyfrowych trafił ich album “Czerwony SUV” i nowy singiel “Czerwony SUV”, do którego powstał teledysk.

Muzykę zespołu można nazwać świeżym retro. Płyta “Czerwony SUV” Stacha Bukowskiego to vintage rock zagrany z polotem i z uchem do chwytliwych melodii. Czasem też z przymrużeniem oka. Czuć na niej radość, spontaniczną energię i młodzieńczy wigor, dzięki którym podbiją świat.

fot. Wiktor Franko

Stach śpiewa i gra na perkusji. Jednocześnie! Aga brawurowo zasuwa na basie, a Robert to błyskotliwy gitarzysta. W takim składzie są nie do pokonania. Szeroka publiczność poznała ich dzięki występom przed czołową polską grupą Sobird i popularnym singlom „Lew”, „Los” oraz „Pif-Paf”.
W dniu premiery albumu “Czerwony SUV” wypuścili kolejny, tym razem zatytułowany tak samo jak płyta. Brawurowy i beztroski teledysk do tego kawałka można oglądać na oficjalnym kanale wytwórni FONOBO Label. Za obrazek odpowiada THEDREAMS Studio.

 

Leave a Reply