Specjalne winylowe wydanie “Szprycera” Taco Hemingwaya z okazji Record Store Day 2020

Tegoroczna edycja Record Store Day została przełożona z kwietnia na czerwiec. Jednym z polskich wydawnictw, które ukażą się z okazji tego święta będzie winylowa, ściśle limitowana wersja płyty “Szprycer” Taco Hemingwaya.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację i mając na uwadze zdrowie wszystkich uczestników: kupujących, sklepów, dostawców, dystrybutorów, artystów, organizatorzy Record Store Day, uwzględniając opinie ekspertów, lekarzy i Światowej Organizacji Zdrowia przekładają datę tegorocznego święta na sobotę 20 czerwca 2020 roku.

W polskiej edycji bierze udział 30 sklepów na terenie całego kraju. Są to niezależne sklepy stacjonarne, ponieważ jednym z warunków uczestnictwa w Record Store Day jest prowadzenie tego rodzaju działalności. Z okazji Record Store Day, sklepy uczestniczące w akcji będą organizować u siebie koncerty, odsłuchy, prezentacje i inne atrakcje dla fanów winyli.

Jednym ze specjalnych wydarzeń przygotowanych na Record Store Day 2020 będzie winylowa edycja “Szprycera” Taco Hemingwaya. Wcześniej EP ukazała się w 2017 roku.

W RSD do sprzedaży trafi kolorowy winyl z albumem „Music For K” Tomasza Stańki. To drugie po ubiegłorocznym, różowym „Astigmatic” kolorowe wydawnictwo z serii Polish Jazz. Pojawi się także singiel “Że” zespołu HEY.

Limitowany winyl zespołu HEY z okazji Record Store Day 2020

Taco Hemingway “Szprycer”

– po raz pierwszy na winylu
– kolorowe tłoczenie
– limitowany nakład 1000 egzemplarzy

 

 

Leave a Reply