Goya prezentuje premierowy utwór “Głębia”

Zespół Goya zaprezentował premierowy utwór “Głębia”. Ponieważ w tym trudnym czasie nie udało im się nagrać teledysku, grupa zmontowała klip z koncertowych wspomnień.

fot. materiały promocyjne

Tak, jak pisaliśmy wcześniej, coś dla Was mamy… Ten czas jest trochę dziwny, siłą rzeczy mamy go trochę więcej i postanowiliśmy go nie tracić… Nie chcemy, żeby muzyka czekała, niech wybrzmi w waszych domach., może poprawi Wam humor😉 Jako, że nie możemy nagrać normalnego teledysku, postanowiliśmy sami zrobić obrazek do tej piosenki.

Składa się on z uchwyconych koncertowych i pokoncertowych chwil w gronie naszych przyjaciół. Posłuchajcie utworu “Głębia”. – informuje zespół w mediach społecznościowych.

Ostatnia płyta zespołu Goya – „Widoki” – ukazała się 23 października 2015 roku. Album promowały trzy single: „Inna historia”, „Najlepsze czeka nas” i „Zapowiedź”. Z kolei w ubiegłym roku grupa przypomniała o sobie wydając m.in. utwór “Rzeka”, a w 2018 roku cover piosenki Maanamu „Krakowski Spleen”.

Zespół Goya założyli w 1995 roku Magdalena Wójcik, Grzegorz Jędrach i Rafał Gorączkowski. Od tamtej pory wspólnie wydali siedem studyjnych albumów. Największą popularność przyniosły im takie utwory jak „Smak słów”, „Mój” czy „Tylko mnie kochaj”.

 

Dodaj komentarz