Goya prezentuje premierowy utwór “Głębia”

Zespół Goya zaprezentował premierowy utwór “Głębia”. Ponieważ w tym trudnym czasie nie udało im się nagrać teledysku, grupa zmontowała klip z koncertowych wspomnień.

fot. materiały promocyjne

Tak, jak pisaliśmy wcześniej, coś dla Was mamy… Ten czas jest trochę dziwny, siłą rzeczy mamy go trochę więcej i postanowiliśmy go nie tracić… Nie chcemy, żeby muzyka czekała, niech wybrzmi w waszych domach., może poprawi Wam humor😉 Jako, że nie możemy nagrać normalnego teledysku, postanowiliśmy sami zrobić obrazek do tej piosenki.

Składa się on z uchwyconych koncertowych i pokoncertowych chwil w gronie naszych przyjaciół. Posłuchajcie utworu “Głębia”. – informuje zespół w mediach społecznościowych.

Ostatnia płyta zespołu Goya – „Widoki” – ukazała się 23 października 2015 roku. Album promowały trzy single: „Inna historia”, „Najlepsze czeka nas” i „Zapowiedź”. Z kolei w ubiegłym roku grupa przypomniała o sobie wydając m.in. utwór “Rzeka”, a w 2018 roku cover piosenki Maanamu „Krakowski Spleen”.

Zespół Goya założyli w 1995 roku Magdalena Wójcik, Grzegorz Jędrach i Rafał Gorączkowski. Od tamtej pory wspólnie wydali siedem studyjnych albumów. Największą popularność przyniosły im takie utwory jak „Smak słów”, „Mój” czy „Tylko mnie kochaj”.

 

Jedna odpowiedź do “Goya prezentuje premierowy utwór “Głębia””

Leave a Reply