Nowa piosenka Kamila Koksy w wykonaniu Kamila Kiliana z pierwszej edycji The Voice Kids

Kozienicki muzyk, kompozytor, autor tekstów, nauczyciel gry na pianinie – Kamil Koksa napisał piosenkę dla Kamila Kiliana z pierwszej edycji The Voice Kids. Tytuł utworu to “Droga do marzeń”, do którego powstał teledysk.

Klip do piosenki powstał dzięki videonagrania.pl Teledysk został zrealizowany w Galerii Sztuki w Rzeszowie.

fot. materiały prasowe

 

“Droga do marzeń” to utwór pełen miłości dla wszystkich kochających i pragnących kochać. To utwór o marzeniach i drodze do ich spełnienia.

Kompozytor Kamil Koksa napisał piosenkę dla uczestnika pierwszej edycji The Voice Kids – Kamila Kiliana z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Artystów łączy ogromna wrażliwość do muzyki i umiejętność jej wyrażania.

Kamil Koksa to pianista, kompozytor, muzyk, wokalista, autor tekstów, poeta. Nauczyciel gry na pianinie w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka.

Kamil Kilian swoje umiejętności zdobywał pod okiem wybitnych ekspertów. Momentem przełomowym w karierze artysty był udział w programie The Voice Kids. Jego występ zyskał aplauz nie tylko publiczności, ale także jury, w skład którego wchodziła m.in. Edyta Górniak. Od tamtej pory Kamil zaczął otrzymywać wiele propozycji współpracy.

KAMIL KOKSA:
KAMIL KILIAN:

 

Autor tekstu: Kamil Koksa Kompozytor: Kamil Koksa

fot. materiały prasowe

Leave a Reply