MNIHU z kolejnym singlem “Change”

“Change” [prod. Macios] to drugi singiel rapera Mnihu, do którego powstał teledysk. Utwór promuje jego album pod tym samym tytułem. Premiera płyty odbędzie się już 14 marca 2020.

Łukasz Mnihu Czesnołowicz to kłodzki raper, który muzyką zajmuje się już od 12 roku życia. Kilka lat jego działalności muzycznej zaowocowało wydaniem wielu nielegali, a w tym roku światło dzienne ujrzy legalny album artysty – “CHANGE”, na którym pojawiło się wielu gości m.in. Elzet, Mikee APG, DJ Element czy DJ HWR.

fot. materiały prasowe

Album “CHANGE” to ogromna mieszanka stylów i emocji. Raper postawił na różnorodność, dzięki czemu usłyszymy zarówno numery oldchoolowe, jak i takie podszyte zupełnie nowym, świeżym brzmieniem. Jego założeniem było stworzenie albumu “dla każdego” – nie ważne czy słuchasz rapu, rocka, czy reggae, na tej płycie każdy znajdzie coś dla siebie. Premiera płyty przewidywana jest na 14 marca 2020 roku.

Pierwszym singlem zwiastującym pierwszy legalny album był “Revert”. “Utwór “Revert” zainspirowany został historią pewnej Izabeli, której ten utwór dedykujemy wraz z autorem opowieści.”

Mnihu FB: https://www.facebook.com/mnihu.rap/

Mnihu INSTG.: https://www.instagram.com/mnihu.rap/

 

Leave a Reply