Interaktywny teledysk Pauliny Przybysz do piosenki “Minimalizm” (Official 360° Video)

20 lutego ukazała się nowa płyta Pauliny Przybysz pt. “Odwilż”. W sieci pojawił się także premierowy teledysk wokalistki do piosenki “Minimalizm”, z gościnnym udziałem Vita z zespołu Bitamina.

Utwór „Minimalizm” to trzeci singiel promujący nowy album Pauliny Przybysz, który jest już dostępny w muzycznych serwisach cyfrowych.

Sergiusz Wasilewski – twórca klipu:

Zostałem zaproszony do projektu Muzyka 360 przed dwie Doroty (Dorota Drozdowska-Szymborska i Dorota Szatkowska) z Multimedialnego Centrum Natura. Głównym założeniem projektu było zorganizowanie profesjonalnych warsztatów produkcji muzycznego materiału wideo z użyciem nowych technologii, w tym kamery 360. Zatem jest to pewnego rodzaju eksperyment. Paulina Przybysz do realizacji wybrała utwór „Minimalizm” – w moim odczuciu rodzaj protest song’u o tym żebyśmy się nieco otrząsnęli z niezdrowego dla nas i planety konsumpcyjnego stylu życia. Mam nadzieję, że każdy oglądający znajdzie przynajmniej jeden dodatkowy przekaz z warstwy symbolicznej klipu. Wystarczy się dobrze rozejrzeć.

Dawid Podsiadło, Ryfa Ri i Vito z Bitaminy gośćmi na nowej płycie Pauliny Przybysz

 

Leave a Reply