KORPOROBOT prezentuje singiel “Jeszcze Jedna Noc”

Korporobot to nowa siła na polskiej scenie muzycznej. Zespół ma już na koncie kilka autorskich propozycji, a ich najnowszy singiel nosi tytuł “Jeszcze Jedna Noc”. A już jutro premiera nowego utworu.

Zespół zadebiutował na jesieni 2019 i szybko zyskał uznanie fanów i znajomych artystów. Drugi singiel “1982” trafił na playlistę audycji “Będzie Głośno” Polskiego Radia 4. Kanał YouTube osiągnął jak dotąd ponad 125,000 odtworzeń, ponad 1000 obserwujących i ciągle rośnie.

fot. materiały prasowe

Korporobot tworzą polscy muzycy sesyjni młodego pokolenia czerpiący inspiracje z wielu gatunków: pop, soul, rnb, dance, jazz, funk i rock bez jakichkolwiek uprzedzeń artystycznych. Korporobot tworzy wyjątkową muzyczną mieszankę wpadających w ucho piosenek o współczesnej estetyce popowej, z rockową energią, tanecznym rytmem i subtelnym, lecz wyczuwalnym ukłonem w stronę złotych lat 80-tych.

Ich kolejny singiel „Jeszcze Jedna Noc” opowiada o minionym, lecz gorącym romansie, który co jakiś czas powraca w namiętnych wspomnieniach. Lecz przede wszystkim stawia na taneczny rytm i brawurowe partie instrumentalne.

Nowy singiel jest już dostępny na YouTube a premiera w cyfrowych serwisach muzycznych odbędzie się 7 lutego.

 

https://www.facebook.com/Korporobot

https://www.instagram.com/korporobot_music/

https://www.youtube.com/channel/UCUJInqaiZMQAlwgUFsZ349g

 

Leave a Reply