Kolejne spotkanie Kasi Kowalskiej i Edyty Bartosiewicz [FOTORELACJA]

1 lutego Kasia Kowalska zagrała na warszawskim Torwarze. Koncert odbył się w ramach promocji płyty “MTV Unplugged”. W niemal pełnej hali mogliśmy usłyszeć największe przeboje wokalistki. Nie zabrakło też kilku niezwykle interesujących gości. Kolejny raz Kasia Kowalska pojawiła się w towarzystwie Edyty Bartosiewicz.

fot. Bartosz Kuśmierski Photography

Podczas koncertu artystki zaśpiewały wspólnie utwór “Move Over” z repertuaru Janis Joplin, który Edyta nagrała w 1994 roku na płytę “Sen”.

Utwór ten znalazł się także na albumie Kasi Kowalskiej “MTV Unplugged”, gdzie podczas pamiętnego, bo zarejestrowanego na płytę wieczoru w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku wykonały go razem.

Warto przypomnieć, że artystyczne drogi obu Pań przeplatały się już wielokrotnie. W 1994 roku Kasia Kowalska występowała jako support na trasie Edyty, a ich wspólny występ podczas rozdania nagród Fryderyk 94 w tercecie z Katarzyną Nosowską wciąż należy do ważnych wydarzeń.

Edyta była gościem podczas wybranych koncertów na trasie Kasi Kowalskiej i pojawiła się na scenie w duecie nie tylko podczas pamiętnego koncertu 1 lutego na warszawskim Torwarze, ale także chociażby 13 stycznia 2020 roku w Poznaniu. Chociaż to właśnie w Warszawie wykonanie pięknej piosenki “Ostatni” z repertuaru Bartosiewicz należy zaliczyć do tych najbardziej emocjonujących momentów.

 

 

 

 

Dodaj komentarz