Zespół DIULI z Martyną Pawłowską zapowiada trzeci singiel i premierę płyty

Dotychczas poznaliśmy dwa utwory DIULI w wersji “live session”, a zespół Martyny Pawłowskiej zapowiada już kolejny singiel i premierę płyty.

“Moją autorską twórczość piszę w języku polskim. Utwory, które można już usłyszeć pochodzą z “live sesji” nagranej w moim ogrodzie z zespołem DIULI. Za jakiś czas pojawi się jeszcze trzeci, ostatni już singiel. Zajmuję się muzyką zawodowo i w końcu odważyłam się wypuścić autorskie utwory, a także zarejestrować je z moją grupą na krążku.” – jak informuje wokalistka

fot.  Rafał Rudzki – Vintage Session

Dotychczas poznaliśmy dwa utwory ze wspomnianej wcześniej “live session”. “Wczoraj” i “Zima” to przedsmak tego, co znajdziemy na albumie, nad którym zespół wciąż pracuje.

Martyna Pawłowska jest ćwierćfinalistką ósmej edycji programu The Voice of Poland, gdzie brawurowo wykonała m.in. piosenki “Gołębi puch” Lombardu i “What About Us?” z repertuaru Pink.

Wokalistka pochodzi z Biskupca – miasto na Warmii. Na co dzień czynnie wykonuje zawód muzyka. Teraz intensywnie pracuje z zespołem DIULI nad premierowym albumem. Utwór “Wczoraj”,  będący pierwszym singlem, a także najnowsza “Zima”  zostały zarejestrowane na żywo w ogrodzie Martyny.

Skład zespołu DIULI:

Piotr Bogutyn: gitara

Michał Burzymowski: gitara basowa

Błażej Gawliński: perkusja

Damian Pietrasik: instrumenty klawiszowe

Kacper Stolarczyk: gitara

Za wszystkie live sesje i mix/master odpowiedzialny jest Mateusz Michalik

 

 

Leave a Reply