Poruszający utwór rapera K2

Playlista z nowościami na MaxFloRecTV powiększyła się o singiel „R.I.P. W.O.”. rapera K2. Utwór o silnie emocjonalnej treści jest osobistym wspomnieniem nieżyjącego przyjaciela artysty. Numer promuje świeżo wydaną „Autonomię”, która ukazała się 13 grudnia. Wydawnictwo dostępne jest wyłącznie w MaxFloSklepie.

fot. Marlena Nowakowska

R.I.P. W.O.” to skromny hołd dla mojego wieloletniego przyjaciela, człowieka, który nie zazdrościł i szczerze cieszył się cudzym szczęściem. Był jedną z tych osób, których nikt nigdy nam nie zastąpi − wspomina wzruszony K2. Premierowy numer znalazł się na trackliście dwupłytowej „Autonomii”, która ukazała się niespełna tydzień temu. Autorem teledysku, który trafił dziś do sieci jest Radek Bereś z grupy Ace od Art.

Za produkcję muzyczną „R.I.P. W.O.” odpowiada Joe Bravura. To niejedyny singlowy numer z „Autonomii”, do którego bit pochodzi od tego producenta. Wcześniejsza propozycja z jego muzyką zatytułowana jest „Twój fire” i podobnie jak najnowszy singiel wiązała się z bardzo osobistą historią z życia rapera. W numerze K2 opowiada bowiem o chwilach grozy przeżywanych razem z żoną podczas choroby syna, który cudem uniknął śmierci.

Autonomia” to drugie, po „Anatomii”,  legalne wydawnictwo K2.

 

Leave a Reply