Korwek x Pavlo zapowiadają kolejne koncerty

Kilka tygodni po wydaniu płyty Korwek x Pavlo ogłaszają kolejne koncerty promujące debiutanckie wydawnictwo „Ta z piosenkami”. Chłopaków na żywo będzie można posłuchać już 16.12.2019 w Warszawie i 17.01.2020 w Krakowie.

Korwek x Pavlo to świeżutki duet na polskiej scenie muzycznej. Grają ze sobą nieco ponad rok, a na swoim koncie mają już pełnowymiarowy debiut w postaci płyty – „Ta z piosenkami”. Ich muzyka to mieszanka popu, elektroniki i alternatywy. Jak sami mówią – nie potrzebują jasno określonego kierunku muzycznego, bo niemal we wszystkim czują się dobrze.

Na koncercie poza piosenkami z wydanego albumu będzie można usłyszeć nowe kompozycje, które już teraz mają zapowiadać, że duet szykuje kolejny album. Na scenie będzie towarzyszył im perkusista – Mateusz Panasiuk, który na stałe współpracuje z chłopakami. Cały trzyosobowy skład wystąpił w programie Dzień Dobry TVN z singlem promującym płytę – „Ta z nogami”.

Link do koncertu w Warszawie: https://www.facebook.com/events/614247132678384/

Płyta “Ta z piosenkami” ukazała się pod naszym patronatem medialnym i jest do nabycia na stronie http://tazpiosenkami.pl/

 

Leave a Reply