“tak mocno czuję” – premierowy utwór zespołu nastroje

27 listopada ukazał się nowy singiel zespołu nastroje, który idealnie komponuje się z jesienno-zimowymi wieczorami. Do utworu “tak mocno czuję” powstał teledysk.

fot. materiały promocyjne

Natalia Grosiak z Mikromusic powiedziała: “Ola Borak tak mocno czuje i wie, o czym śpiewa. Przychodzi nowe muzyczne dziecko na świat i pewnie zacznie bardzo szybko samodzielnie chodzić”.

Grupa jest mistrzem budowania wciągającego w swej melancholii klimatu. Przy tym nastroje posiadają zdolność do tworzenia pięknych melodii, co potwierdza ich najnowszy singiel. Pomiędzy dźwiękami zespół starannie układa emocje, które niewątpliwie kierują kompozycją “tak mocno czuję”. Przy nienachalnym brzmieniu elektroniki, gitary i urzekającego głosu Oli Borak udało im się ukształtować coś artystycznie przejmującego. A największym sukcesem jest przyciąganie uwagi słuchacza na dłużej niż tylko przez moment trwania tego utworu.

“Piosenka “tak mocno czuję”, jest o akceptowaniu wrażliwości. Nadaje wrażliwości pozytywny kontekst, zamiast mówić o niej jak o słabości. To z wrażliwości bierze się kreatywność i empatia. Chcielibyśmy by piosenka trafiła do innych “wrażliwców” by Ci zrozumieli jak niezwykły mają dar, nawet jeśli czasem zalewa ich fala uczuć, w której mogą się podtopić.” – jak informuje zespół.

nastroje to emocje, które towarzyszą nam stale albo ulatują; powtarzające się poruszenia i chwilowe humory; mówią o nich muzyką, która oscyluje pomiędzy rockową duszą Kuby, synthami Michała i dreamem Oli.

Smart link do muzyki zespołu nastroje: https://nastroje.ffm.to/tak_mocno_czuje

 

fot. materiały promocyjne

Dodaj komentarz