23. edycja targów Audio Video Show [FOTORELACJA]

W dniach 8-10 listopada 2019 roku odbyła się 23. edycja Audio Video Show, czyli największe w Polsce targi sprzętu audio-video oraz kina domowego. Oprócz wystawców, można było spotkać wielu artystów, uczestniczyć w odsłuchach płyt, a także wziąć udział w koncertach.

fot. Łukasz Dębowski (oprawa Tomasz Kozłowski)

Podczas targów przewinęli się wykonawcy, którzy wydali płyty pod naszym patronatem medialnym, tj. zespoły LimboskiHash Cookie Przybył. W jednej z sal Marek Niedźwiecki opowiadał o szóstej już części albumu “Muzyka ciszy”, a Piotr Stelmach w towarzystwie Tomasza Organka i Sosnowskiego podzielili się przygotowaniami do nagrywania, realizacji, ale także tegorocznym uczestnictwie w “Męskim Graniu” (premiera płyty pod naszym patronatem już 15 listopada).

W koncertowej odsłonie pojawili się m.in. różnorodni i jakże ciekawi artyści z wytwórni Fonobo (Olga Polikowska, Arek Kłusowski i Stach Bukowski), a poza nimi jak zwykle intrygujący Swiernalis; prezentujący kilka piosenek z doskonałej płyty “Ucieczka Saula” Limboski i ciepły muzycznie zespół Hash Cookie.

Podczas targów można było posłuchać muzycznej premiery od Lecha Janerki oraz uczestniczyć w odsłuchach płyt Karoliny CzarneckiejNatalii Przybysz, a nawet przepremierowego albumu Celine Dion.

 

fot. Łukasz Dębowski (oprawa Tomasz Kozłowski)

 

Leave a Reply