Zapowiedź płyty “Autonomia” rapera K2

Tomasz „K2” Marycki, śląski raper, a także laureat pierwszej edycji MaxFloLabu, zapowiada premierę drugiej płyty pod tytułem „Autonomia”.

Krążek „Anatomia”, wydany 4 kwietnia 2014, rok po premierze okrył się platyną. Zawiera on przebój „1 moment” z gościnnym udziałem Buki. To świetny utwór o emigracji, trudności egzystencji i posiadaniu godziwych zarobków do życia na poziomie w naszym kraju. Do tego przyjemny i wpadający w ucho podkład, który ułatwił przebicie się w polskich rozgłośniach radiowych.

Solowe wydawnictwo K2 zawiera 19 premierowych utworów, wśród których znalazły się zarówno numery osobiste, zaangażowane społecznie, jak i braggowe petardy. – Na trackliście nie pojawiły się gościnne ksywy, czym podkreślam autonomiczny charakter albumu. Czuję się silny i słychać to w moich numerach. Wydawnictwo podzielone zostało na 2 CD, co wynika z jego zróżnicowania tematycznego – zapowiada artysta.

Za produkcję bitów na płytę odpowiada kilku producentów, wśród których znaleźli się: Jupiter, PawlO, Bardziej Matt, Joe Bravura, Grob, JRLISKE, Dr Nico.

Planowana data premiery to 13 grudnia 2019.

Przyjemnym dodatkiem jest gratisowy album CD „Shino Hito Finito” (ściśle ograniczony nakład), dla osób, które najprędzej zamówią pre-order. Dla osób, które nie są zorientowane: „Shino Hito Finito”, to album, którym K2 zadebiutował w MaxFloLabie w 2013 roku. Nie znalazł się on nigdy wcześniej na fizycznym nośniku. Także jest to gratka dla kolekcjonerów i fanów artysty.

Wydawnictwo można zamówić na stronie MaxFloSklepu.

 

Spis utworów:

CD 1

1. THX
2. II moment
3. Disco Club
4. Replay
5. R.I.P W.O.
6. Twój fire
7. Rispekt
8. Shino Hito Dziwko

 

CD 2

1. Anno Domini
2. Outsider
3. Bez tytułu
4. Nowa generacja
5. (skit) red. S. Michalkiewicz – Wojna o pokój
6. Nie chcemy wojny
7. (skit) red. S. Michalkiewicz – Z lotu ptaka
8. PL
9. Antypolonizm
10. Teoria względności

11. Budujemy świat

 

Leave a Reply