sedguy z debiutanckim solowym singlem “Słońce”

sedguy to projekt, który powstał na gruzach przeróżnych doświadczeń grania w zespołach. Teraz artysta powraca w solowej odsłonie i prezentuje pierwszy singiel – “Słońce”.

sedguy to jednoosobowy projekt muzyczny, za którym stoi Piotr Kazimierczuk. Niedawno ukazał się jego pierwszy singiel „Słońce”, który choć syntetyczny, dzięki zręcznie zaserwowanej melodyjności, dostarcza pozytywnych emocji. Umiejętność przełożenia własnego pomysłu w sprawnie zaprezentowaną kompozycję jest siłą tego wydarzenia. Propozycja wydaje się dosyć niszowa, ale przełamuje ją ciepły wokal i tekst w języku polskim. Umiejętne budowanie napięcia przynosi jak najbardziej udany efekt końcowy i staje się intrygującą zapowiedzią przyszłych poczynań muzyka. Warto dodać, że za mix odpowiedzialny jest znany skądinąd Juliusz Kamil.

fot. materiały promocyjne

I choć niewiele jest rzeczy fajniejszych niż granie w zespole, czasem nachodzi potrzeba, żeby samemu sobie być sędzią, z nikim nie musieć iść na kompromisy i z nikim nie walczyć o dźwięki i słowa. – jak informuje artysta.

sedguy czyli Piotr Kazimierczuk – kompozytor, autor tekstów, wokalista, multiinstrumentalista i producent, wcześniej udzielający się, między innymi, w Wilson Square (płyta w Mystic Production, „Poeple In Love” – piosenka dnia w Trójce, Opener Festival, występ na Torwarze jako suport Roxette), Weeping Birds (Opener Festival, Jarocin Festival), czy Confetti (Festiwal Fama).

Opublikowane niedawno “Słońce” to pierwszy singiel sedguy. Do utworu powstało lyric video.

FB: www.facebook.com/sedguymusic
Insta: www.instagram.com/sedguymusic

 

Jedna odpowiedź do “sedguy z debiutanckim solowym singlem “Słońce””

Dodaj komentarz