Agnieszka Musiał z singlem “Aroniowy nastrój”

“Aroniowy nastrój” Agnieszki Musiał to zapowiedź materiału otwierającego nowy rozdział muzyczny, w którym subtelne brzmienie ukulele łączy się z elektroniką, a treści dopełniają polskie teksty.

fot. materiały promocyjne

“Aroniowy nastrój” to melodia, która powstała w marcu tego roku i teraz z nieukrywaną radością możemy się nią z Wami podzielić ♡ Nie miałaby ona okazji powstać i ujrzeć światła dziennego gdyby nie wspaniali ludzie, którym z serca chcę podziękować! W szczególności Sylwii i Jasiowi Smoczyńskim, moim ukochanym ziomkom, ludziom renesansu, przyjaciołom. Lista ich zasług jest naprawdę bardzo długa, wystarczy spojrzeć powyżej, dodałabym do tego przegadane setki godzin, wycieczki na koniec świata i po prostu bycie razem tu i teraz! Piosenkę dedykuję Sylwii.

Agnieszka Musiał to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Półkrwi góralka urodzona w Bolesławcu na Dolnym Śląsku. Od zawsze przy komponowaniu towarzyszyła jej gitara, kilka lat temu dołączyło jeszcze ukulele. Latem tego roku, na swoim IG, zaczęła regularnie umieszczać nagrania coverów akompaniując sobie na tym niewielkim instrumencie. Jednym z nich była ballada Blackbird zespołu The Beatles, którą zwyciężyła w konkursie radia RMFFM na cover piosenki słynnej czwórki z Liverpoolu.

Obecnie pracuje nad premierowymi utworami z uznanym producentem muzycznym Janem Smoczyńskim (Kayah, Bovska, Urszula Dudziak). Piosenka ”Aroniowy Nastrój” to druga zapowiedź ( zaraz po singlu “Nie będę płakać”).

 

Dodaj komentarz