“Laura” kolejnym singlem Pawła Izdebskiego [PREMIERA]

W czwartek 10 października premierę miał drugi singiel z płyty Pawła Izdebskiego, która ukaże się w styczniu 2020 roku. Utwór pt. „Laura” opatrzony został animowanym teledyskiem autorstwa Magdaleny Pileckiej (autorki m.in. „Kęsów” Bovskiej). Album pojawi się pod naszym patronatem medialnym.

17 stycznia 2020 r. ukaże się pierwsza pełna płyta Pawła Izdebskiego – warszawskiego wokalisty, gitarzysty i youtubera. Właśnie artysta wydał drugi singiel opatrzony animowanym teledyskiem.

fot. Magdalena Halicka

Rockowe tąpnięcie, wesoła ballada o złamanym sercu, muzyczno-słowna rozprawa z przeszłością – “Laura” – bo o niej mowa, została opatrzona krótkometrażową animacją Magdaleny Pileckiej – autorki m.in. teledysku do “Kęsów” Bovskiej.

Potrafimy błyskawicznie zmienić siebie i swoje zachowanie dla kogoś, komu chcemy się przypodobać. A potem prawda gęstnieje i albo się wybucha, albo każdego kolejnego dnia rezygnuje z siebie. Można też być autentycznym od samego początku i wtedy najczęściej wygrywasz.Paweł Izdebski o “Laurze”

“Laura” to drugi już, po “Niewiarygodne”, singiel promujący nadchodzącą w styczniu 2020 płytę “@strach” Pawła Izdebskiego. Album ten stanowi przełamanie kariery muzyka, powrót do mocniejszych, alternatywnych brzmień.

Możemy wiecznie uciekać, cofać się i tkwić w bezpiecznym miejscu albo… wziąć swój strach pod rękę i zacząć być wolnym. Fizycznie i psychicznie. Mam wrażenie, że zbyt późno orientujemy się, ile czasu tracimy i jak mało go mamy. Mocno wierzę w to, że któraś z piosenek złamie Cię do tego stopnia, że wyznasz miłość odpowiedniej osobie, odkurzysz instrument, który przez lata leżał na strychu, albo zadzwonisz do osoby, która boi się tak samo jak Ty.Paweł Izdebski o płycie “@strach”.

Premierze albumu towarzyszyć będzie koncert premierowy w warszawskim klubie ‘Progresja’ – już 26 stycznia przy ul. Fort Wola 22.

Jednak już od października można usłyszeć materiał z nadchodzącej płyty przedpremierowo i na żywo – Paweł Izdebski razem ze swoim zespołem muzycznym wyruszył w trasę pt. “Niewiarygodny Tour” – na której odwiedzi m.in. Kalisz (12.10), Poznań (13.10), Lublin (10.11), Łódź (23.11) czy Radom (9.11). Szczegóły koncertów można znaleźć na stronie pawelizdebski.pl

 

ilustracja – Magdalena Pilecka

 

Dodaj komentarz