“Cyrk” – nowa piosenka Edyty Bartosiewicz [PREMIERA]

Edyta Bartosiewicz powraca z kolejną po “Lovesong” nową piosenką. Tym razem jest nią “Cyrk”, do którego teledysk zrealizował Kabaret Hrabi.

Ten utwór także powstał we współpracy ze znanym tandemem producenckim: Sławkiem ‘Dżabim’ Leniartem i Bodkiem Pezdą (Agressiva 69).

“Płytą ‘Renovatio’ zamykam pewien etap artystyczny i właściwie wszystko się może teraz zdarzyć. Jest we mnie otwartość na nowe inspiracje” – mówiła Edyta Bartosiewicz o poprzednim albumie “Renovatio”, który ukazał się 6 lat temu.

fot. materiały prasowe

Edyta wielokrotnie mówiła w wywiadach, że poszukuje nowych muzycznych dróg, brzmień i że czuje się tak, jakby zaczynała wszystko od początku. “Cyrk” jest pewnego rodzaju konstatacją otaczającej rzeczywistości. Fakt, że teledysk do piosenki zrealizował uwielbiany przez artystkę Kabaret Hrabi, uczynił cały projekt bardzo oryginalnym. Bez zbędnych zatem dalszych słów, gorąco zapraszamy do zapoznania się z najnowszym ‘dzieckiem’ Edyty Bartosiewicz.

 

Muz. i tekst: Edyta Bartosiewicz

Produkcja nagrania: Bodek Pezda, Sławomir Leniart, Edyta Bartosiewicz

Realizacja nagrania: Piotr Taraszkiewicz Mastering: Brian Lucey

Wydawca: Eba Records

Scenariusz i realizacja teledysku: Kabaret Hrabi (Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch) oraz Jarosław Stypa

Człowiek z balonikiem: Adam Wacławiak

 

Jedna odpowiedź do ““Cyrk” – nowa piosenka Edyty Bartosiewicz [PREMIERA]”

Leave a Reply