“Ta z nogami” – drugi singiel duetu Korwek x Pavlo

Nieco ponad miesiąc temu zaprezentowali swój emocjonalny debiut „Ta z rajem”, pożegnali nim lato i powitali nostalgiczną jesień. Teraz Korwek x Pavlo wracają z drugim singlem „Ta z nogami” i zdecydowanie zaskakują. Piosenka zapowiada ich debiutancki album, który ukaże się pod naszym patronatem medialnym.

fot. materiały prasowe

„Ta z nogami” znacząco odbiega od poetyki pierwszego singla.

Zgodnie z tym co zapowiadają chłopaki na płycie czeka jeszcze więcej niespodzianek. Drugi singiel, jak i towarzyszący mu teledysk utrzymane są w klimacie dobrego electro-popu i świetnej zabawy. Korwek tym razem nie maluje pejzaży wzniosłymi metaforami, tylko bawi się słowem na imprezie.

Ze względu na naszą rozchwianą emocjonalność staramy się nie definiować stylu muzycznego, który wykonujemy. W chwilach smutku piszemy rzewne ballady, a w przypływie radości piosenki, do których można się nawet poruszać i właśnie taka jest „Ta z nogami” – mówi PavloZamiast o czymś mówić, wolimy opowiadać o tym muzyką – dodaje.

Korwek x Pavlo nie pozwolili długo czekać na owoce swojej współpracy. Jak sami mówią – nie wierzą w przypadki, ale spotkali się zupełnie przypadkowo. Trzy miesiące później zagrali pierwszy koncert ze swoim autorskim materiałem. Ich muzyka lawiruje między popem, alternatywą i elektroniką, jednak jak sami przyznają, płyta “Ta z piosenkami” to istna mieszanka stylów i gatunków.

 

Leave a Reply