Ania Sama prezentuje debiutancki singiel “Nie Zapraszam”

Ania Sama jest debiutantką na polskiej scenie muzycznej. 29 września premierę miał jej pierwszy singiel pt. “Nie Zapraszam”, który jest zapowiedzią EPki.

“Nie Zapraszam” to piosenka-przestroga, że nie zapraszam do swojego świata ludzi, którzy nie szanują innych, żerują na dobrej energii i czerpią niezdrowe korzyści z relacji z drugim człowiekiem. Piosenka jest dosyć wesoła i śpiewana delikatnym głosem, co jest zabiegiem celowym – niedobre intencje należy zwalczać miłością  – tak o piosence mówi wokalistka.

Ania Sama to projekt autorski Ani Maciejczyk – czułe teksty i przestrzenne brzmienia – to będzie można usłyszeć w jej utworach. Premiera debiutanckiej EPki jeszcze w tym roku.

fot. materiały promocyjne

Ania Sama to przede wszystkim ciekawa barwa głosu, czułość w śpiewie oraz swingowa ekspresja w szybszych kawałkach. Artystka jako własne inspiracje podaję – Kayah, Arethę Franklin, Ettę James i Melody Gardot. Artystka pisze własne teksty, które niebawem będzie prezentowała publiczności w swoich piosenkach. Pierwszą z nich jest utwór “Nie Zapraszam”.

Ania Sama Facebook: https://www.facebook.com/Ania-Sama-Mu…

Ania Sama Instagram: https://www.instagram.com/ania.sama/

 

Tytuł: Nie Zapraszam Muzyka: Ania Sama & Szymon Piotrowski Słowa: Ania Sama

fot. materiały prasowe

Leave a Reply