“Chodź” czyli nowy singiel Marii Tyszkiewicz

Maria Tyszkiewicz idzie za ciosem i po bardzo udanym i ciepło przyjętym debiucie w postaci singla “Ufam sobie” prezentuje światu utwór “Chodź”. Piosenka jest już dostępna we wszystkich serwisach cyfrowych, a visual do niej można oglądać na YouTubie.

fot. materiały prasowe

Nowy singiel Marii Tyszkiewicz nosi tytuł „Chodź”. Utwór powstał dzięki współpracy artystki z dwoma nieszablonowymi i kreatywnymi producentami.

Z Jeremiaszem Hendzelem, który pracował m.in. ze Stachem Bukowskim i remiksował dla projektu Sonar, a na co dzień jest członkiem zespołu NOŻE, oraz z Michałem “Mamutem” Sarapatą, znanym m.in. z zespołu SALK oraz współpracy z Arkiem Kłusowskim i grupą Jan Serce. W takim składzie stworzyli piosenkę, którą śmiało można zostać uznana za wizytówkę nadchodzącej wielkimi krokami debiutanckiej płyty Marii Tyszkiewicz.

Do singla powstał przepiękny visual autorstwa Oskara Marciniuka i Mateusza Plewki.

Maria Tyszkiewicz

Wokalistka i aktorka na co dzień związana z warszawskim Teatrem Studio Buffo. Gra tam w wielu najbardziej znanych spektaklach. Zwyciężyła w szóstej edycji telewizyjnego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a wcześniej pracowała na planach takich programów jak „Przebojowa Noc” oraz „Jaka to melodia”. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu, potrafi śpiewać altem, sopranem i mezzosopranem. W 2019 roku nawiązała współpracę z wytwórnią muzyczną FONOBO Label i rozpoczęła pracę nad solowym, zaskakującym materiałem.

 

Leave a Reply