Triku prezentuje premierowy utwór “Kwiaty”

Triku – wszechstronnie uzdolniony i tajemniczy muzyk przedstawia swój pierwszy solowy utwór. Kawałek nosi tytuł „Kwiaty”.

Po kilkumiesięcznej pracy Triku prezentuje „Kwiaty” – utwór wyznacza zupełnie nowy kierunek muzyczny, w którym będą utrzymane kolejne single artysty.

fot. materiały prasowe

Na co dzień Triku współpracuje z Grafem.

 

“Triku/Graf. Z Dźwięków Urodzeni. Gramy od 2006 roku. W muzyce szukamy alternatywy! Zapraszamy na nasz profil”.

Triku/Graf – Dwaj muzycy tworzący formację Z Dźwięków Urodzeni. Łączą ich 22 lata przyjaźni. Grają razem od 2006 roku. W muzyce zawsze szukali alternatywy. Zaczynali od pisania tekstów. Jakiś czas później przyszedł czas na wplatanie słowa w muzykę i w ten sposób powstał “Warszawski Raport”- ich pierwszy hip hopowy skład. Chwilę potem – kilkadziesiąt nagranych ścieżek i pierwszy koncert – support przed zespołem Grammatik. Po kilku zmianach w zespole, narodzili się na nowo jako ZDU czyli Z Dźwięków Urodzeni. Ludzie z którymi współpracowali to m.in: Rastamaniek, Tomiko, Komplex, Kuba Knap, Sentino, Dixon37, VNM.

Na swoim koncie mają trzy płyty: “Zza kurtyny” (wypuszczona w 2010roku), “Za Uśmiech” (2012) nagrana wspólnie z Afiszem, a ich najświeższe dzieło to “666min” (2013).

Wspólnie tworzą też zespół Projekt K.A.C. – kilkuosobowa ekipa grająca na żywych instrumentach, która łączy ze sobą dwa gatunki Rock&Rap. Jeśli w muzyce szukasz treści i rozrywki to ze spokojem możesz zmierzyć się z ich twórczością.

Obecnie Triku/Graf są w trakcie tworzenia drugiej części “Zza Kurtyny”

 

 

Tytuł: Kwiaty

Producent: Jan Kwapisz Mix / Mastering: Studio Nagrywarka Video: Rafał Felak Producent wykonawczy: Piotr Zajączkowski Label : Universal Music Polska

Leave a Reply