Akustyczna wersja “Zostań ze mną” Piotra Cugowskiego

Poznajcie niezwykłą sesję akustyczną dla Vevo w Warszawie, w której wziął udział Piotr Cugowski prezentując swój ostatni singiel “Zostań ze mną”. Wersja na żywo została nagrana tzw. mastershotem, nieprzerwanym żadnym cięciem ani montażem.

fot. materiały promocyjne

Singiel „Zostań ze mną” opowiada o miłosnej relacji. Nie zawsze prostej, często uwikłanej w trudne momenty. Zawsze jednak wartej pielęgnowania („Ty i ja płyniemy do brzegu, na skos, ciągle pod prąd. Ty i ja, dwie prawdy, lecz jedno wiem – zostań ze mną”). Autorem tekstu jest sam Piotr Cugowski, za muzykę odpowiada wspólnie z Jarosławem Chilkiewiczem. Płyta Piotra ukaże się jesienią 2019 nakładem Sony Music Poland.

Jest to album, który powinienem nagrać już dawno temu, ale trzeba było czekać na odpowiedni czas i to jest teraz. Ta decyzja była przemyślana, jak chcę wyjść z pierwszą płytą, mam nadzieję, że nie ostatnią.” – zapowiada w wywiadzie.

Poprzedni singiel Piotra – „Kto nie kochał” ukazał się w listopadzie 2018 roku. Ballada opowiadająca o ludzkich emocjach i uczuciach szybko skradła uczucia słuchaczy. Piosenka dotarła do szczytów radiowych list przebojów, a klip do utworu obejrzano 14 mln razy okrywając się statusem Złotej Płyty.

 

Leave a Reply