Dodatkowy koncert z okazji dziesiątej edycji trasy Męskiego Grania

Aby zaspokoić rosnące z roku na rok zapotrzebowanie na bilety, liczba dostępnych na koncertach miejsc została powiększona w sumie prawie o 100 procent. Mimo to nie wszystkim chętnym udało się kupić bilety. Organizatorzy zdecydowali się odpowiedzieć na to olbrzymie zainteresowanie i zorganizowali dodatkowy – ósmy – koncert Męskiego Grania.

fot. materiały promocyjne

 

Wydarzenie odbędzie się 23 sierpnia w Żywcu. Na scenie głównej zagrają: Daria Zawiałow, Król, Łąki Łan, Sokół + Goście, Sorry Boys, The Dumplings, Voo Voo oraz Męskie Granie Orkiestra, której w tym roku przewodzą Nosowska, Igo, Organek i Zalewski. Wielkie emocje czekać będą również pod sceną Ż. 23 sierpnia wystąpią na niej: Clock Machine, Linia Nocna, Sosnowski i Ziela.

Już 2 lipca o godzinie 12.00 wystartuje sprzedaż biletów na dodatkowy koncert w Żywcu. Będą one dostępne w cenie 149 zł. Wszystkie bilety będą imienne, a jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie cztery.

– Tegoroczna trasa Męskiego Grania upływa pod hasłem “Ż muzyką” i to właśnie muzyka jest dla nas najważniejsza – mówi Ewa Kierlik, marketing manager marki Żywiec. – Z uwagi na ogromne zainteresowanie trasą zdecydowaliśmy się zorganizować dodatkowy koncert w Żywcu, aby jak najwięcej fanów projektu mogło poczuć jego wyjątkową atmosferę – dodaje.

 

Leave a Reply