“Bal dla przegranych” drugim singlem zespołu 8 Lat w Tybecie

“Bal dla przegranych” to drugi singiel z albumu “Betonu nie spalą” zespołu 8 Lat w Tybecie. Przypomnijmy, że płyta ukazała się 22 lutego, pod naszym patronatem medialnym.

fot. materiały promocyjne

„Betonu nie spalą” to płytowy debiut zespołu 8 Lat w Tybecie. Grupa ma za sobą bogate doświadczenie sceniczne, które zdobyła koncertując w największych klubach w Polsce, gdzie dzieliła scenę z gwiazdami polskiej muzyki rockowo-metalowej takimi jak: Acid Drinkers, Hunter, Lipali, czy Nocny Kochanek. Na albumie wśród 11 autorskich kompozycji znajdą się utwory dobrze znane słuchaczom Antyradia: „Król popkultury” i „Po co tyle słów?”.

Długo wyczekiwany album jest przypieczętowaniem lat pracy nad unikalnym, gitarowym brzmieniem 8 Lat w Tybecie. Muzycy postawili na bezkompromisową jakość zapraszając do współtworzenia albumu cenionych na rynku specjalistów, wśród których znaleźli się m.in. producent Leszek Biolik, czy Marcin Gajko, który odpowiada za miks i mastering materiału.

„Betonu nie spalą” to 11 energicznych, rockowych kompozycji i niebanalne, polskie teksty w trafny sposób komentujące zwykłą codzienność i relacje międzyludzkie.

 

Leave a Reply