Teledysk do piosenki “Zostań ze mną” Piotra Cugowskiego

„Zostań ze mną” to drugi solowy singiel Piotra Cugowskiego. Wokalista zaprezentował klip do tego utworu.

W teledysku przedstawiona jest historia kobiety i mężczyzny, którzy każdy na swój sposób przeżywają samotność. Ujęcia przedstawione są w dwóch kadrach, w których pojawiają się analogiczne sceny, dające wrażenie bliskości bohaterów. W rzeczywistości  to dwa równoległe światy – jego i jej, w których tak naprawdę każdy jest sam.

Poprzedni singiel Piotra – „Kto nie kochał” ukazał się w listopadzie 2018 roku. Ballada opowiadająca o ludzkich emocjach i uczuciach szybko skradła uczucia słuchaczy. Piosenka dotarła do szczytów radiowych list przebojów, a klip do utworu obejrzano 14 mln razy okrywając się statusem Złotej Płyty.

Singiel „Zostań ze mną”) opowiada o miłosnej relacji. Nie zawsze prostej, często uwikłanej w trudne momenty. Zawsze jednak wartej pielęgnowania („Ty i ja płyniemy do brzegu, na skos, ciągle pod prąd. Ty i ja, dwie prawdy, lecz jedno wiem – zostań ze mną”). Autorem tekstu jest sam Piotr Cugowski, za muzykę odpowiada wspólnie z Jarosławem Chilkiewiczem. Płyta Piotra ukaże się jesienią 2019 nakładem Sony Music Poland.

 

 

Leave a Reply