Olga Bończyk z premierowym singlem “Więcej niż kochanek”

Premierowa piosenka “Więcej niż kochanek” jest wynikiem połączenia muzycznej wrażliwości wokalistki i aktorki Olgi Bończyk z kompozytorem oraz producentem muzycznym – Adamem Abramkiem.


Autorami tej kompozycji są Adam Abramek (muzyka) oraz Igor Jaszczuk (słowa).
Chillout-owo wykonana bossanova w piękny, poetycki sposób opowiada o uczuciowej relacji dojrzałej kobiety i o tym jakie emocjonalne wyzwania towarzyszą takiemu związkowi.

fot. materiały promocyjne

W nagraniu partii instrumentalnych wzięli również udział muzycy amerykańscy: George Hazelrigg, Geoff Hazelrigg i John O’Reilly Jr , a same nagrania odbyły się w większości w Stanach Zjednoczonych.

Piosenka „Więcej niż kochanek” to pierwszy krok do czwartego albumu Olgi. Pomimo, iż jej zawodowe życie to zazwyczaj gonitwa pomiędzy teatrem, planem filmowym a studiem nagraniowym (nagrania audiobooków, dubbing) to artystka ma świadomość, iż niektóre jej projekty muszą dziać się w innym, swoim tempie. Bez presji czasu powstają więc kolejne utwory na kolejny album, który ukaże się… kiedyś się ukaże. Bo artystyczna intuicja Olgi, zawsze podpowiada jej że wszystko ma swój czas. Teraz czas na piosenkę „Więcej niż kochanek”.

Ostatnią płytą Olgi jest krążek “Piąta rano” z 2013 roku.

2 odpowiedzi na “Olga Bończyk z premierowym singlem “Więcej niż kochanek””

Leave a Reply