Marcin Spenner w Warszawie i zapowiedź kolejnych koncertów

4 kwietnia w Warszawie (klub BARdzo bardzo) odbędzie się w Warszawie koncert Marcina Spennera! Podczas występu usłyszymy piosenki z jego debiutanckiej płyty “Na czas”. Sprawdźcie szczegóły. Znamy także miejsca i daty kolejnych koncertów Marcina.

Długa i kręta droga prowadziła Marcina Spennera od zespołu grającego progresywnego rocka, przez telewizyjny show i próby podbicia radiowych playlist, aż po debiut płytowy, na którym wokalista zaśpiewał wreszcie własnym głosem.

1 lutego ukazała się jego płyta o przewrotnym tytule „Na Czas”. 4 kwietnia artysta zaprezentuje materiał z albumu na koncercie w Warszawie.

Pochodzący z Gdyni wokalista śpiewa od 2010 roku, jednak prawdziwą popularność przyniósł mu udział w „X-Factorze”. Wraz z Dawidem Podsiadło dotarł do finału drugiej edycji programu, zajmując ostatecznie drugie miejsce. Po programie, blisko współpracował z Custom34 Studio, gdzie nagrał swój pierwszy singiel oraz kilka utworów z innymi artystami, a następnie… „zniknął”. Nie porzucił jednak muzyki. Przez ostatnie kilka lat cierpliwie szlifował warsztat, zdobywał doświadczenia, rozwijał się jako wokalista i poszukiwał swojej muzycznej drogi. Przełomem okazało się spotkanie z Bogdanem Kondrackim – muzykiem kultowej formacji Kobong, a także producentem płyt czołowych polskich artystów (m.in. wspomnianego Dawida Podsiadły). Bogdan został zarazem producentem, jak i wydawcą debiutanckiej płyty Marcina. Wraz z właścicielem Custom34 Studio, powołał do życia wytwórnię 2trackrecords, pod szyldem której, we współpracy z Wydawnictwem Agora ukazała się płyta Marcina Spennera.

Kiedy: 04.04.2019, godz. 20:00
Gdzie: BARdzo Bardzo, ul. Nowogrodzka 11
Bilety: 30 zł przedsprzedaż / 40 zł w dniu koncertu
https://goout.net/pl/bilety/marcin-spenner/dbge/

 

Pozostałe koncerty:

Nasza rozmowa z Marcinem Spennerem:

“Nie chcę być artystą o krótkim terminie przydatności” – nasza rozmowa z Marcinem Spennerem

 

Leave a Reply