Bitamina piosenką “Na pół” zapowiada nową płytę

Zespół Bitamina zapowiada nową płytę pt. “Kwiaty i korzenie”.  Piosenkę “Na pół” oraz inne premierowe kompozycje można usłyszeć na trwającej trasie koncertowej grupy.

“Kilka dni przed nową podróżą niezmiernie się cieszymy, że możemy opowiedzieć Wam gdzie byliśmy przez ostatnie miesiące. Najbliższe tygodnie to dużo wieści od nas, a przede wszystkim – muzykowanie z widokiem na Wasze cudnie uśmiechnięte twarze. „Kwiaty i Korzenie” czekają na wiosnę, a my jej tyci część chcemy Wam dać już dziś” – informuje zespół w mediach społecznościowych.

fot. materiały prasowe

Bitamina została założona przez Amara i Mateusza, a niedługo potem dołączył do nich Piotr. Niezwykle uzdolnieni i aktywni artystycznie na różnych polach przypadli sobie do gustu. Bitamina powstała z przyjaźni trojga ludzi i z miłości do muzyki. Słychać to dokładnie w tekstach oraz produkcji bitów. Wrażliwość, z jaką trafiają do słuchacza jest zaskakująca, a wyśpiewywane emocje każdy odczuwa bardzo osobiście.

Nie patrząc na modę i trendy nieustannie pracują nad swoją muzyką. Mimo, iż zupełnie nie zabiegają o promocję i zaistnienie w social mediach, wokół tej trójki tworzy się rzesza bardzo oddanych fanów, którzy doceniają wrażliwość i szczerość grupy i które nie pozwalają im pozostać obojętnymi.

 

Leave a Reply