“Szukam” nową piosenką Arka Kłusowskiego

Arek Kłusowski powraca z drugim singlem pt. “Szukam” z nadchodzącej płyty “Po tamtej stronie”. Premiera albumu odbędzie się 22 marca. Posłuchajcie nowej propozycji wokalisty.

W erze cyfrowej miłości i wysyłania serduszek pod zdjęciami, relacje z drugą osobą nie są wcale takie łatwe jak mogłoby się wydawać. Arek Kłusowski przedstawia niebanalną historię o uczuciach. W klipie autorstwa Warsaw Production towarzyszy mu niezwykła Ania Sakowicz. „Szukam” to drugi singiel z nadchodzącej płyty Arka pt. “Po tamtej stronie”.

O PŁYCIE “PO TAMTEJ STRONIE”:

To 14 autorskich piosenek, przy pracy nad którymi wspierali go m.in. Daria Zawiałow, producent Michał Kush oraz syn Gary’ego Moore’a Jack, który napisał tekst do jednego z utworów.

Nad płytą pracowali takżę Maciej Sawoch, Marcin Kuczewski i znany z zespołu Xxanaxx Michał Wasilewski. Wyczekiwany album Arka Kłusowskiego ukaże 22 marca 2019 nakładem Fonobo Label.

Nadchodzący album jest dla mnie niezwykle ważnym przeżyciem. To mój powrót na scenę z autorskim materiałem po dłuższej przerwie. W utworach, które znalazły się na krążku, zawarłem wszystkie istotne dla mnie kwestie, które zaprzątały mi głowę w ostatnich latach. Przede wszystkim są to historie o traumach, porażkach i upadkach, których doświadczyłem. Ta płyta to dla mnie pewnego rodzaju terapia, dzięki której stanąłem na nogi i niezwykle dojrzałem. Nigdy wcześniej tak szczerze i otwarcie nie mówiłem o swoim życiu. Cieszę się, że dopiero teraz mogę podzielić się ze słuchaczami swoją muzyką, ponieważ czuję się świadomym i dorosłym twórcą. W świecie nic nie dzieje się bez przyczyny. [Arek Kłusowski]

Arek Kłusowski to kompozytor i autor tekstów, laureat wielu prestiżowych nagród w Polsce i za granicą. Nazywany najbardziej obiecującym wokalistą wśród młodych debiutantów. Karierę w show biznesie rozpoczął w talent show i został finalistą „The Voice of Poland”. Mimo młodego wieku w jego dorobku znajduje się ponad pięćset koncertów, m.in. u boku takich zespołów jak Lady Pank i Dżem. Od kilku lat występuje w spektaklu „Cohen – Nohavica” w reżyserii Mariana Opanii w Teatrze Buffo. Ma na swoim koncie współpracę z gitarzystką Michaela Jacksona Jennifer Batten oraz synem Gary’ego Moore’a Jackiem. Napisane i skomponowane przez niego piosenki to nieszablonowe spojrzenie na dźwięki. Jego talent literacki docenili tacy artyści jak Ewa Farna, Mateusz Ziółko, Tabb i Sound and Grace.

W 2018 roku został zaproszony do udziału w 2. Trasie Muzyki Filmowej występując u boku Kayah, Kuby Badacha, Igora Herbuta oraz Justyny Steczkowskiej. Jego utwory gościły również w serialu „Druga Szansa” TVN. Nie lubi robić rzeczy, których nie czuje, bądź nie widzi w nich sensu. Nie lubi pisać o niczym i mówi – „To dla mnie zwycięstwo, że mogę pisać utwory dla siebie i innych”.

Leave a Reply