Serial muzyczny Soniamiki

Soniamiki proponuje nową formę wydania albumu muzycznego. Artystka przygotowała serial pod tytułem “LAURA”, który wystartował  21 lutego. Pierwszy odcinek to “Dryf”.

Co miesiąc będziemy publikować nowy odcinek i nowy singel. Serial opisuje przygody Laury, która w swoje 18 urodziny ucieka z domu, żeby odnaleźć siebie. Gdy po 5 latach postanawia wrócić okazuje się, że adres domu nie istnieje… tak jakby nigdy nie istniał. W jednej chwili traci poczucie rzeczywistości… i tu zaczyna się prawdziwa podróż… Wędrówka odsłoni jej prawdziwe oblicze… Czy ta przygoda pomoże znaleźć Laurze drogę do domu?

Przekonajcie się oglądając kolejne odcinki. Autorem serialu, muzyki ilustracji oraz animacji jest Soniamiki.

fot. materiały promocyjne

Soniamiki to multiutalentowana artystka, która oferuje bajkowy synth pop w surowym wydaniu. Wokalistka wydała do tej pory trzy płyty jedną w Niemczech, dwie w Polsce. Trzeci album ukazał się już nakłademWarner Music Poland.

W kwietniu 2016 roku ukazał się trzeci solowy album Soniamiki “Federico”. Obraz do drugiego singla “BWA” był nominowany do nagrody Yach Film Festiwal w kategorii najlepsze zdjęcia,oficjalnie wyświetlany na 29th Girona Film Festival, Bucharest Short Cut Cine Fest oraz Los Angeles Cine Fest.

 

Leave a Reply